Yeni Flik Flak Miraculous™ Saatler, Tam Evdeki Süper Kahramanlara Göre

Flik Flak, 15 Eylül’de vizyona giren ‘Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi” filmini dünyaca ünlü pop-kültür fenomeni Miraculous™ kahramanlarının adlarını taşıyan çok özel iki yeni ürünle kutluyor. Ana karakterler MARINETTE ve ADRIEN’ın taktığı saatler, onların mükemmel zamanlamaları ve aksiyon dolu yaşamlarıyla hayranlarına ilham veriyor. Kurdukları hayaller ister Paris’i gezmek ister saat okumayı öğrenmek olsun bu saatleri takanlar her an yanlarında olacak MARINETTE ve ADRIEN’a güvenebilir. Bu müzikli animasyon film dünya genelinde gösterime girerken, mahallenizin minik kahramanları da İsviçre hassasiyetiyle kendi maceralarının zamanını ayarlayabilir. 

 

Filmin süper kahramanı Ladybug (Uğur Böceği) için özel olarak bir saat üretiyorsanız o saat Ladybug’ın marifetli yoyo telsiziyle yarışabilecek özelliklere sahip olmalıdır. Flik Flak MARINETTE’in çarpıcı tasarımı, içindeki kendine özgü çiçek gücünün geometrik şekiller şeklinde yansımasıyla oluşur. Renk kodlu zaman göstergesi, saati takan çocukların öğrenme sürecini kolaylaştırıyor. ADRIEN modelinde ise siyah, yeşil ve beyazın hakimiyetindeki dinamik tasarım, kullanıcıyı harekete davet ediyor. Bu şık aksesuar, takanın canı ne istiyorsa ona uyar. İster birlikte Notre-Dame’da bir tur atsınlar, ister bir parkta salıncakla sallansınlar. Saat, parlak yeşil rakamlarla süslenmiş sağlam siyah çerçevesiyle de çocukların inişli çıkışlı her anını şık ve fonksiyonel bir şekilde takip etmeye imkân veriyor.

 

Seriye dahil tüm saatler, geri dönüştürülmüş PET’ten üretilen bir tekstil kayışa sahip. Yaşanan maceralar geride leke bırakmasın diye de çamaşır makinesinde yıkanabiliyor.

 

Elinizin altında bu kadar mükemmel İsviçre yapımı bir saat varken, çocukları 7/24 takip etmek için neden sihirli bir mücevhere ihtiyaç duyasınız ki?

 

Flik Flak Hakkında:

Flik Flak 1987 yılından beri dünyada çocuklar ve ailelerin en çok sevdiği saat markasıdır. Saat okumayı öğrenme konseptini erişilebilir bir eğlenceye çeviren Flik Flak saatler İsviçre’nin saatçilik alanında rakipsiz tecrübesini yansıtır. Swiss quartz yapısındaki bu saatler darbeye dayanıklıdır ve makinada 40 dereceye kadar ısılarda yıkanabilir. Flik Flak, İsviçre’deki 160 üretim tesisiyle dünyanın en büyük saat üreticisi ve distribütörü olan Swatch Group’un prestijli bir  markasıdır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x