Nişanlısı beğenene kadar ünlü oyuncuya 5 yüzük birden almış… En sonunda parmağına 10 karatlık elması takmış!

Daha geçen yıl mutluluk pozları verdiği nişanlısı Benjamin Mascolo’dan ayrıldığını duyuran ünlü oyuncu bu ayrılığın üzerinden sadece bir yıl geçmişken, bu kez de ünlü iş insanı ve girişimci Mark Emms ile nişanlanmıştı.

Sürekli aşk dolu pozlar paylaştığı büyük aşkıyla mayıs ayında evlilik kararı alan Bella Thorne, parmağındaki göz alıcı, 10 karatlık elmas nişan yüzüğünü de gururla sergiliyordu. Güzel yıldız en sonunda parmağına geçireceği yüzüğü seçene kadar nişanlısının ona 5 ayrı yüzük birden aldığını itiraf etti.

İlişkilerinin birinci yıllarını mayıs ayında kutlayan çift evlilik kararını da yıldönümünün hemen ardından aldılar

Bu yılın mayıs ayında nişanlanan aktris, müstakbel eşinin ona bu en özel soruyu sorduktan sonra verdiği yüzüğü beğenmediğini, sürekli daha iyisini arayıp ona “hak ettiği” en güzel yüzüğü bulana kadar 4 farklı yüzük birden hediye ettiğini söyledi.

Bella, aslında ilk yüzükte “yanlış bir şey görmediğini” de itiraf etti ancak ünlü girişimci hiçbir yüzüğü ona layık bulmamış, en mükemmelini bulmak için her seferinde daha gösterişli ve pahalı modeller seçmişti.

Fotoğraftaki göz alıcı yüzük seçilene kadar ünlü çift epey ter dökmüş…

En sonunda 10 karatlık bir elmasla süslü, beşinci yüzükte karar kılan Bella, elbette yüzüğüyle sosyal medyadan poz vermeyi de ihmal etmedi. Eski çocuk yıldız, nişanlısı Mark “mükemmel olmasını istediği” için her yüzüğü denemek için iki hafta kadar taktığını söyledi.

Mark Emms, Bella Thorne’a ilk yüzüğü verip yüzünün halini beğenmeyince hemen bir yenisini, sonra seçtiği yüzüğe güvenemeyince üçüncüsünü ve dördüncüsünü de almaya devam etmiş. Bella Thorne’un üzerine titreyen nişanlısı ünlü oyuncunun “yapma, gerek yok” ısrarına da aldırmamış.

Bella Thorne ve Mark Emms, ünlü model Cara Delevigne’in Ibiza’da verdiği dillere destan doğum günü partisinde tanışıp birbirlerine aşık olmuş, bir yıl içinde de nişanlanmıştı. Ünlü iş insanı birinci tanışma yıldönümlerinin hemen ardından büyük soruyu sormuştu.

“Ona ilk görüşte aşık oldum” diyen Bella Thorne nişanlısının memleketi İngiltere’de bir şatoda, yeşilliklerin içinde bir düğün istediğini söylüyor. Düğün tarihine henüz karar vermeyen ünlü oyuncu “Her gelinin birden fazla gelinliği olmalı” diyerek kendine birkaç farklı model gelinlik seçeceğinin de ipucunu verdi.

Bella Thorne bir yıldan biraz fazla bir süre önce de aynı nişan ve parmağında yüzüğüyle paylaştığı mutluluk pozlarını İtalyan sevgilisi Benjamin Mascolo’yla veriyordu

Peri masalı gibi bir düğün isteyen Bella bu en özel gününde ‘büyük ağaçlar ve çok sayıda parıldayan ışıkla’ çevrili olmak istiyormuş. Bella Thorne 2021’de büyük bir aşk yaşadığı İtalyan sevgilisi Benjamin Mascolo ile de nişanlanmış, kısa sürede bozulan bu nişan için Mascolo’nun kendisine aldığı yüzüğü de aynı bu şekilde mutlulukla paylaşıyordu.

Aşk hayatı oldukça hareketli geçen ve büyük umutlarla başladığı ilişkilerini kısa sürede bitiren 26 yaşındaki güzel yıldızın bu sefer muradına erip ermeyeceği ve onu gelinlikle görüp göremeyecekleri hayranları arasında merak konusu oldu…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x